Pokud máte zájem o přijetí Vašeho dítěte v průběhu školního roku, kontaktujte nás přes e-mail: vladimira.horova@msnedvezska.cz (ředitelka). Prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození, Vaše telfonní číslo.

Dítě musí mít trvalý pobyt na Praze 10.Více zde: https://www.msnedvezska.cz/aktuality/

Pokud máte zájem o přijetí Vašeho dítěte v průběhu školního roku, kontaktujte nás přes e-mail: vladimira.horova@msnedvezska.cz (ředitelka).          Prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození, Vaše telefonní číslo.

Dítě musí mít trvalý pobyt na Praze 10.

 

Kritéria k přijetí do mateřské školy: Kritéria k přijímacímu řízení do MŠ.pdf (165,2 kB)

Rodiče dětí přijatých i do jiných mateřských škol tímto žádáme o vyplnění Zápisového lístku, ke stažení zde: Zápisový lístek do MŠ.pdf (198,9 kB), příp. bude k dispozici v MŠ. Zápisový lístek je třeba vyplnit v počtu všech přihlášek do mateřských škol (např. hlásili jste své dítě do třech MŠ, je potřeba vyplnit zápisový lístek 3x).